Radyo Bağkonak Dinleme ve İstek Mesaj Sayfası

Radyomuzu dinleyebilmek için Android işletim sistemlerinde Chrome tarayıcısı veya Firefox tarayıcısı ile sağlıklı dinleme sağlayabilirsiniz. Iphone cihazlarda Safari tarayıcısı ile dinlenebilmektedir. Android uygulama sürümü beta ve test aşamasındadır. Henüz indirmeye açmadık. İstek Paneli “Canlı Yayın” olduğunda devrededir.
*GÜNCELLEME:
1- Bazı mobil tarayıcılarda Radyomuzun dinleticisi çalışmadığı için Dinleme Linki konulmuştur. Bu link ile cihazınızdaki yerleşik oynatıcıdan dinleyebilirsiniz. Bazı Server ve Firewall cihazları ile internete veri kontrolü ile çıkış yapılan çeşitli kurum ve kuruluşların sistemlerinden dinleyebilmek için VPN kullanılmalı veya Puffin Browser tarayıcısı kurulmalıdır.
2- Bazı internet tarayıcılarında dinleme geç başlamaktadır. Örneğin, Opera tarayıcıyla dinlemek için 20 sn beklemek gerekiyor. Sebebi; bazı portlardan gelen erişim isteklerinin, Opera tarayıcıdaki içerik filitrelerince veri paketleri sayımından kaynaklı, çalma onayının geciktirilmesinden dolayıdır. İlk veri paketleri zararsız işaretlendikten sonra devamındaki veriler serbest bırakılmaktadır, dinleme bu nedenle geç başlamaktadır…

Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime

İstek ve Mesaj Formu

Bu form ile radyomuza istek veya mesajınızı iletebilirsiniz!


Radyo Bağkonak İstek ve Mesaj Formu

Buraya istek veya mesajınızı ekleyebilirsiniz. Canlı yayın saatlerinde isteğiniz veya mesajınız değerlendirmeye alınır. Mesajlarınız hemen, İstekleriniz İlk gelen isteklerden sonra gelen isteklere doğru zaman ve imkanlar dahilinde yayınlanabilir.


No station found for id (1)!